Profielen
Member Reviews
Weblogs
GO!Vision
Virtual Console
Hardware
Wii
DS
Prijsvragen
Nieuws Submit
Redactie
Contact
Twitter
Hyves
YouTube

Sonic speelbaar karakter in Mario Galaxy 2?
Gerucht | 6 februari 2010 - Volgens een bron van het gamemagazine NGamer zal Sonic, de voormalige mascotte van SEGA, zijn gezicht laten zien in Super Mario Galaxy 2 voor de Nintendo Wii. Tevens zou de blauwe egel een speelbaar karakter zijn.
Sonic
Via Twitter liet NGamer het gerucht weten:
| Quote: We've just had some shocking news from an inside source at Nintendo: Sonic will be a playable character in Mario Galaxy 2! Wha? |
De blauwe egel zal volgens de bron ook een eigen level krijgen, genaamd 'Green Hill Galaxy'.
Super Mario Galaxy 2
Super Mario Galaxy 2 is één van de weinige Mario avonturen wat daadwerkelijk een vervolg is. Shigeru Miyamoto beloofd voor deel 2 veel vernieuwingen en een uitdagender avontuur.
#24982
| 6 februari 2010 10:08 -
00_bever
Reacties: 643
ze hebben toch al super mario verneukt, dan kan je hem alleen nog maar erger maken.
Reacties: 68
@00_bever
Mario verneukt?Jij bent niet goed zeker
Mario verneukt?Jij bent niet goed zeker
Reacties: 231
idd
Reacties: 643
ze hebben de super mario serie verneukt, super mario 64 is de beste van de serie daarna komt die op de gamecube. en zie daar mario galaxy in een diep vallei van tranen verzuipen.
Reacties: 320
ik vind dat ze et alleen maar beter doen mario 64 was pro, sunshine wel stuk minder, galaxy was awesome en New Super Mario Bros is egt geniaal
OT: ik ben wel tegen sonic in een rasechte mario game, hoort niet
OT: ik ben wel tegen sonic in een rasechte mario game, hoort niet
Reacties: 91
@ Spicious: eens
Reacties: 106
ik ben het echt met 00_bever eens ze hadden maar bij mijn is het vooral mario galaxy en paper mario.
ze zaten op schaal 1tot10 op 4 en nu met dit nieuws op 2 van slecht(1) tot goed (10) want wie wil er nu een egel in de ruite zien ik in ieder geval niet..
ze zaten op schaal 1tot10 op 4 en nu met dit nieuws op 2 van slecht(1) tot goed (10) want wie wil er nu een egel in de ruite zien ik in ieder geval niet..
Reacties: 68
@erikvo
Snap je zelf eigenlijk wel wat je zegt? Het is echt niet te volgen.
Snap je zelf eigenlijk wel wat je zegt? Het is echt niet te volgen.
Reacties: 369
mario was goed in zijn 2d tijdperk op de nes en de snes,op de n64 vond ik dat een zware tegenvaller, ook sunshine vond ik niks, de orginele galaxy heb ik niet gekocht omdat ik er helemaal niets aan vond, de new super mario wii vond ik dan weer vet, maar dat is weer de goeie ouwe gameplay,galaxy 2 wou ik normaal niet kopen maar omdat sonic erin komt zal ik mijn mening herzien, ik heb zelfs super smash brothers brawl gekocht omdat sonic erin zit, ik ben 30 jaar en sonic blijft voor mij een super game icoon, ik speel al met sonic sinds de master system en de mega drive.

















