Profielen
Member Reviews
Weblogs
GO!Vision
Virtual Console
Hardware
Wii
DS
Prijsvragen
Nieuws Submit
Redactie
Contact
Twitter
Hyves
YouTube

Winnaars James Cameron's Avatar prijsvraag
Prijsvraag | 18 december 2009 - Officieel loopt de prijsvraag pas vannacht af, maar omdat ook hier de vakantie begint en we de winnaars niet tot januari willen laten wachten, bij deze de uitslag. Bij het uitzoeken van de winnaars is er een aantal keer flink hard gelachen en dat waren dan ook de mensen die als kanshebbers uit de bus zijn komen rollen.
De winnaar van de game James Cameron's Avatar, de Binary Watch en 2 bioscoopkaartjes voor de film is Justinx. Het was vooral Gerda Havertong die de doorslag gaf:
| Quote: 1. 'Voor Elke Dag' - Het nieuwe album van Frans Bauer dat oren doet bloeden en stammen doet uitmoorden. 2. Gerda Havertong - Voor het maken van elementaire zalfjes tegen lichamelijke ongemakken. 3. Incontinentieluiers - voor als bovenstaande opties niet gaan werken. |
De nummers 2 en 3 zijn geworden Quaribea en DaMSCo_1993. Zij krijgen allebei een exemplaar van de game, hun inzendingen staan hieronder, met eerst die van Quaribea en daarna de inzending van DaMSCo_1993.
| Quote: 1. Chuck Norris 2. Mr. T 3. Steven Seagall |
| Quote: 1. Een iPod, ik bedoel, een dag zonder muziek is een dag niet geleefd, denk ik dan. Die technologie is daar toch al zo vergevorderd, ze kunnen vast wel een soort 200 mega-uur batterij in dat ding douwen. 2. Een shitload aan Sudoku-boekjes. Want ik denk dat als ik er eenmaal ben, het nog wel even duurt voordat ik thuis ben. En ik mag me ondertussen toch niet gaan vervelen hé? 3. Een badeendje. Ik heb dit ding als sinds ik 4 ben, en ik neem m'n eigen Mr. Quackers overal mee naar toe. Dus ook écht overal! Het maakt me geen ene moer uit, al moet dat ding mee naar een grote, overbegroeide übersatelliet met dingen die Na'vi heten, een bad is niet meer hetzelfde zonder Mr. Quackers! |
Wij denken dat Quaribea de enige van alle inzenders zou zijn die het er levend vanaf zou brengen, Mr. T en Steven Seagall zijn natuurlijk bikkels, maar met Chuck Norris aan je zijde heb je niks te vrezen. Behalve Chuck Norris zelf dan. DaMSCo_1993 zou het niet erg lang uithouden, maar hij zou zich in ieder geval wel vermaken en niet alleen voelen dankzij Mr. Quackers.
Winnaars, we hebben jullie adres en platform voorkeur doorgegeven aan Ubisoft, zij zullen de prijzen zo snel mogelijk opsturen!
Niet gewonnen, treur niet (en zeur niet over de uitslag), er komen nog flink wat prijsvragen aan. Zo gaan we volgende week figurines van Darksiders weggeven en begin januari Darksiders comics. Ook voor begin januari staat een PS3 prijsvraag van Bayonetta met een vette Bayonetta gun erbij en eind januari maak je kans op de Blu-ray versie van de film Gamer. Je kunt tot en met 24 december nog meedoen met de GT Academy 2010 prijsvraag.
Dit is de laatste week van de chase, je laatste kans
om je te plaatsen voor de grote finale en
kans te blijven maken op het Fanta Feest t.w.v. €4.000. Ga dus snel op flessenjacht
en houd fantachase.nl en twitter.com/FantaChaseAndy goed in de gaten voor hints. Verzamel
jij deze week genoeg flessen dan ga je naar de grote finale in Walibi waar je kans maakt
op het feest. Natuurlijk ben je in Walibi niet de hele dag op flessen aan het jagen,
maar is er ook genoeg tijd om een ritje te maken in de Goliath. Omdat we jou dat feest
gunnen, krijg je van ons weer een fles cadeau.
Ontwikkelaar:
Ubisoft
Uitgever:
Ubisoft
Meer info
Genre(s):
Action
Aantal spelers:
-
Release:
4 december 2009
Website:
Officiële website
Stats
Aantal keer in collectie:
0
Aantal keer in wenslijst:
0


















