Profielen
Member Reviews
Weblogs
GO!Vision
Virtual Console
Hardware
Wii
DS
Prijsvragen
Nieuws Submit
Redactie
Contact
Twitter
Hyves
YouTube

Ubisoft heeft vertrouwen in 3D gaming
Nieuws | 29 november 2009 - Yannis Mallet, baas van Ubisoft Montreal Studios, is ervan overtuigd dat 3D televisies uiteindelijk succesvol zullen worden in de maatschappij. Ondanks dat de 3D TV momenteel weinig succes boekt, trekt Mallet een vergelijking met stereo sound. Hij zegt dat dit de toekomst is en dat men eerder ook niet positief was over stereo sound, maar nu niet terug wil naar mono. Hij zei het volgende:
| Quote: “3D is to pictures what Dolby Stereo was to sound. No one wants to go back to mono.” |
Hij hoopt dus op dezelfde resultaten als bij de stereo sound.
Momenteel is Ubisoft bezig met James Cameron's Avatars, de game van de film die in december uitgebracht zal worden. Zowel de game, als ook de film, zullen compleet in 3D te kijken zijn, het is dus ook waarschijnlijk dat de DVD en Blu-Ray release ervan gepaard gaan met mogelijkheid tot 3D.
Ook zijn andere bedrijven reeds bezig met 3D. Zo heeft Sony het al bevestigd dat men het gaat ondersteunen, en is Disney ook van plan om zijn steentje bij te dragen, al is het nog onbekend hoe men 3D gaat ondersteunen.
Er zijn geen resultaten te weergeven.










