*

nieuws
Game

Auteur: Patrick Zwarts (mrAdmirals)
Geplaatst op: 28 oktober 2009 om 17:44
ds

Meer details over Spirit Tracks

Nieuws | 28 oktober 2009 - The Legend of Zelda: Spirit Tracks voor de Nintendo DS zal ongeveer een eeuw na the Phantom Hourglass afspelen en de trein waarin je rondrijdt zal je kunnen upgraden. Dit heeft Nintendo of America laten weten.

“Doordat de game een eeuw na the Phantom Hourglass afspeelt zal het een andere Link zijn, maar de wereld zal aardig overeenkomen. Dus je zal af en toe bekende plekken tegenkomen, maar dan 100 jaar later. Net als elke Zelda game zal je op onderzoek moeten gaan en dat betekent dus niet alleen van A naar B, maar onderweg zal je vele geheimen en nieuwe dorpjes tegenkomen. De trein waarin je rijdt kan je upgraden en uiteindelijk zal je je eigen rails neer kunnen leggen, om op deze manier op onderzoek uit te gaan,” zo liet Kit Ellis van Nintendo of America weten.

reacties
#24561  | 28 oktober 2009 18:06 - Link
Avatar van Link
Reacties: 2.649
Klinkt nog best wel vet Ik kan niet wachten tot het hier in de winkels ligt.

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
Fanta Chase
Dit is de laatste week van de chase, je laatste kans om je te plaatsen voor de grote finale en kans te blijven maken op het Fanta Feest t.w.v. €4.000. Ga dus snel op flessenjacht en houd fantachase.nl en twitter.com/FantaChaseAndy goed in de gaten voor hints. Verzamel jij deze week genoeg flessen dan ga je naar de grote finale in Walibi waar je kans maakt op het feest. Natuurlijk ben je in Walibi niet de hele dag op flessen aan het jagen, maar is er ook genoeg tijd om een ritje te maken in de Goliath. Omdat we jou dat feest gunnen, krijg je van ons weer een fles cadeau.

game info
Ontwikkelaar: Nintendo
Uitgever: Nintendo
Meer info
Genre(s): RPG
Aantal spelers: -
Release: 11 december 2009
Stats
Aantal keer in collectie: 2
Aantal keer in wenslijst: 4

gerelateerde media
Wii Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83