*

nieuws
Game

Auteur: Geert-Jan van den Berg (Myrmidon)
Geplaatst op: 18 september 2008 om 17:00

Bron: 1up
English Translation   Tags: Geen tags
wii

Sam & Max: Season One krijgt releasedatum

Nieuws | 18 september 2008 - Een aantal maanden geleden kregen we al te horen dat er een nieuwe Sam & Max game voor de Wii aan zat te komen. Nu, ongeveer een half jaar later, weten we ook wanneer hij in huis gehaald kan worden door de vele fans die de franchise rijk is.

Telltale Games heeft bekend gemaakt dat Sam & Max: Season One op 7 oktober in de Amerikaanse winkels zal liggen. De stripfiguren doen er helaas iets langer over om ook ons contintent te bereiken en zal hier op 24 oktober verkrijgbaar moeten zijn. Men wist daarnaast te melden dat de voormalige PC game bij de release in Amerika voor maar $29,99 tekoop zal zijn.

reacties
#19996  | 18 september 2008 17:45 - paul.c
Avatar van paul.c
Reacties: 4.263
Dat is zeker een mooi prijsje. als de game dan hier voor 30 euro komt is dat leuk, alleen wanneer komt hij dan naar de EU.
#20018  | 19 september 2008 11:52 - Myrmidon
Avatar van Myrmidon
Reacties: 2.527
Verder lezen dan je neus lang is.

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
Fanta Chase
Dit is de laatste week van de chase, je laatste kans om je te plaatsen voor de grote finale en kans te blijven maken op het Fanta Feest t.w.v. €4.000. Ga dus snel op flessenjacht en houd fantachase.nl en twitter.com/FantaChaseAndy goed in de gaten voor hints. Verzamel jij deze week genoeg flessen dan ga je naar de grote finale in Walibi waar je kans maakt op het feest. Natuurlijk ben je in Walibi niet de hele dag op flessen aan het jagen, maar is er ook genoeg tijd om een ritje te maken in de Goliath. Omdat we jou dat feest gunnen, krijg je van ons weer een fles cadeau.

game info
Ontwikkelaar: JoWood Productions
Uitgever: Telltale Games
Meer info
Genre(s): Adventure
Aantal spelers: -
Release: 24 oktober 2008
Stats
Aantal keer in collectie: 1
Aantal keer in wenslijst: 4

gerelateerde media
Wii Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83